گارانتی یکساله و ده سال خدمات پس از فروش

انواع رفراکتومترها با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ارائه می‌گردد. سرویس و تعمیر رفراکتومتر توسط کارشناسان مجرب این شرکت صورت می‌پذیرد.

فروش رفراکتومتر آزمایشگاهی

شرکت سلیمان تجهیز وارد کننده تجهیزات آزمایشگاهی و عرضه کننده مرجع انواع رفراکتومتر آزمایشگاهی در ایران

سلیمان تجهیز شرکتی مرجع و پیشتاز در واردات انواع رفراکتومتر آزمایشگاهی بوده و شما مشریان گرامی علاوه بر کیفیت و خدمات پس از فروش لوازم و تجهیزات خود را با قیمتی کمتر و مرجع دریافت نمایید

انواع رفراکتومتر آزمایشگاهی

انواع رفراکتومتر آزمایشگاهی ( رفرکتومتر ) شامل : رفراکتومتر دستی ، رفراکتومتر پرتابل ، رفراکتومتر رومیزی ، رفراکتومتر دیجیتال و رفراکتومتر دارای ATC می باشد که از نظر کاری به به انواع : رفراکتومتر شوری سنج ، رفراکتومتر قند سنج ( ساکاریمتر ) ، رفراکتومتر رطوبت سنج عسل ، رفراکتمتر الکل سنج ، رفراکتومتر اوریونومتر ( ادرار )  با دقت‌های مختلف و در محدوده بریکس متفاوت از کمپانی‌های Atago ژاپن و کمپانی‌های معتبر کشور چین می‌باشد.

Atago(brand)

برند محصولات :

انواع رفراکتومتر 

4 نوع رفراکتومتر اصلی عبارتند از:

    • رفراکتومتر سنتی دستی
    • رفراکتومتر دستی دیجیتال
    • رفراکتومتر آزمایشگاهی
    • رفراکتومتر فرآیند از درون

ادامه مطلب….

رفراکتومتر چیست ؟

رفــراکــتـــومــتـــر (Refractometer) یا رفرکتومتر از دو کــلــمــــه Refract بــه مـعـنــی شـکـسـتــن و Meter بـه معنـی سنجش تشکیل شده و در کل به معنی انکسارسنج است. تعیین میزان چربی، قند خون، پی بردن به میزان اوره و پروتئین خون، میزان قند عسل و میزان قند میوه‌جات و آبمیوه    ادامه مطلب….

روش کار و نگهداری رفراکتومتر

دستگاه رفراکتومتر را در مکانی خشک و تهویه دار نگهداری کنید تا عدسی ها کپک نزنند.   ادامه مطلب ….

روشهای اندازه گیری رفراکتومتر

1.بوسیله قطره چکان محلول مورد آزمایش را در جایگاه مخصوص نمونه (منشور) قرار دهید. و پیچ قفل منشور را محکم کنید. محلول مورد آزمایش بایستی تمامی سطح منشور را بپوشاند و حبابی وجود نداشته باشد.  ادامه مطلب…..

خرید رفراکتومتر

برای اطلاع از نحوه خرید رفراکتومتر و همچنین دریافت قیمت رفراکتومتر