تجهیزات آزمایشگاهی

لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی


تجهیزات ازمایشگاهی

امروزه یکی از دغدغه های تمامی مراکز آزمایشگاهی و تحقیقاتی تهیه تجهیزات آزمایشگاهی به ویژه شیشه آلات آزمایشگاهی می باشد.  از نکات مهم قابل توجه در انتخاب تجهیزات آزمایشگاهی و شیشه آلات آزمایشگاهی کیفیت بالا و با سریعترین زمان ارسال می باشد.
از این رو شرکت سلیمان تجهیز به منظور تسهیل بخشیدن در امور خرید تجهیزات آزمایشگاهی و شیشه آلات آزمایشگاهی، تمامی تلاش خود را در راستای تهیه و توزیع کلیه مواد شیمیایی ، تجهیزات آزمایشگاهی، شیشه آلات آزمایشگاهی ، حلال های مصرفی و کلیه محصولات شیمیایی تخصصی آزمایشگاه ها ، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی را فراهم آورده است.

آشنا بودن با تجهیزات آزمایشگاهی به ویژه شیشه آلات آزمایشگاهی بخش مهمی از مهارت هایی است که برای هر گونه فعالیت در زمینه راه اندازی مراکز آزمایشگاه های تحقیقاتی و صنعتی ، مدارس و دانشگاه ها به آن نیازمندید. ارائه تجهیزات آزمایشگاهی به ویژه شیشه آلات آزمایشگاهی و سایر تجهیزات آزمایشگاهی به همراه مشاوره رایگان در خصوص تجهیز و راه اندازی ازمایشگاههای کنترل کیفی را به شلیمان تجهیز بسپارید.
سلیمان تجهیز یکی از بزرگترین توزیع کننده های تجهیزات آزمایشگاهی به ویژه شیشه آلات آزمایشگاهی درکشور می باشد که با داشتن کادر فنی و بازرگانی متخصص ،آزمایشگاه های کنترل کیفی و تحقیقاتی بسیاری با تجهیزات آزمایشگاهی به ویژه شیشه آلات آزمایشگاهی را در سطح کشور راه اندازی و تجهیز نموده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *