شرکت سلیمان تجهیز در راستاي سياست توسعه مراكز تحقيقاتي و آزمايشگاهي  با ارائه خدمات به کلیه سازمان ها، ارگان های دولتی، دانشگاه ها، شرکت های خصوصی و صنایع فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با اتکا به کارشناسان مجرب و با تحصیلات عالیه در راستای رفع نیازهای مرتبط آماده همکاری و ارائه خدمات می باشد.
فعاليت های اين شركت به سه گروه زير تقسيم مي شود:
1-    مشاوره، خرید و انتخاب تجهیزات آزمایشگاهی، نصب و راه اندازی، کالیبراسیون، سرویس، تعمیر و نگهداری دستگاه ها و تجهيـزات آزمایشگاهی مورد نياز مراكز آموزشی و صنعتی شامل اسپکتروفتومتر، آب مقطرگیری، آسیاب آزمایشگاهی، pH، EC، TDS متر و کدورت سنج، پلاریمتر، پمپ خلاء، پیپت و پیپت پرکن، تانک ازت، ترازوی آزمایشگاهی، چینی آلات، دماسنج و چگالی سنج، رفراکتومتر، روتاری اواپراتور، سانتریفیوژ، سرنگ همیلتون، سیرکولاتور، شیشه آلات، شیکر، کاغذ صافی، لام و لامل، مگنت، میکروتوم، میکروسکوپ، هات پلیت، همزن الکتریکی، ویسکوزیمتر و …

2-    تامين مواد شيـميايی مورد استفـاده در آزمایشگاه ها از کمپانی Merck، Sigma Aldrich، Fluka و … و صنايع شيـميايی بويژه آب و فاضلاب، صنایع سیمان، کارخانجات قند و شکر و …

3-    مشاوره، طراحی، ساخت و نصب و راه اندازی انواع ميزهای آزمايشگاهی دو طرفه و يكطرفه، هودهای شيميايي  و ميكروبی، ميزهای توزين و قفسه های ديواری و ايستاده جهت نگهداری مواد شيـميايی و وسايل آزمايشـگاهی.

به اين اميد كه با خدمات ارزنده  و مؤثر خود خدمت گزارانی مفيد برای مراكز ياد شده باشيم. خواهشمند است در صورت نياز با آدرس های موجود در بخش تماس با ما درخواست های خود را اعلام فرماييد.